„Spurs“ išleido pergalę iš rankų Oklande

San Antonijaus „Spurs“ ekipa per mažiau nei penkias ketvirtojo kėlinio minutes iššvaistė 8 taškų pranašumą ir nepasinaudojo proga atsidurti per žingsnį nuo NBA Vakarų konferencijos finalo.
EPA-ELTA nuotr.

Išvykoje žaidę „Spurs“ krepšininkai po pratęsimo 87:97 (26:19, 19:18, 17:23, 22:24, 3:13) nusileido „Golden State Warriors“ ekipai, kuri išlygino pusfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 5 minutes „Spurs“ po Kawhi Leonardo dvitaškio pirmavo 80:72, tačiau 10:2 spurtavę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Per papildomą laiką beviltiškai atrodę svečiai pirmuosius ir vienintelius taškus pelnė tada, kai mačo baigtis jau buvo aiški. Pratęsimą jie pralaimėjo net 3:13 ir serijoje žais dar mažiausiai du mačus.

„Spurs“ krepšininkams bene labiausiai kišo koją netaiklūs baudų metimai. Jie prametė net 11 baudų iš 25 ir neprilygo varžovams baudos aikštelėje.

Australas Andrew Bogutas atkovojo net 18 kamuolių, o jo vedama „Warriors“ kovą po krepšiais laimėjo 65:51.

Oklando klubui itin sėkmingai talkino čiurną susižeidęs Stephenas Curry. Nors prieš rungtynes buvo abejojama, ar jis galės pasirodyti aikštėje, gynėjas žaidė net 39 minutes ir pelnė 22 taškus.

Penktosios serijos rungtynės trečiadienio naktį bus žaidžiamos San Antonijuje.

„Golden State Warriors“: Harrisonas Barnesas 26 (10 atk. kam.), Jarrettas Jackas 24 (7 atk. kam.), Stephenas Curry 22, Klay Thompsonas 10 ... Andrew Bogutas 5 (18 atk. kam.).

„Spurs“: Manu Ginobili 21, Timas Duncanas 19 (15 atk. kam.), Tony Parkeris 17, Kawhi Leonardas 11 (8 atk. kam.), Danielis Greenas 10 (7 atk. kam.).