Pusės maratono bėgimą Trakuose laimėjo T. Venckūnas ir J. Aryščuk

Sekmadienį Trakuose vykusio pusės maratono bėgimo nugalėtojais tapo kaunietis Tomas Venckūnas ir baltarusė Jevgenija Aryščuk.
T. Venckūnas, BFL nuotr.

T. Venckūnas 21 km 97 m distanciją įveikė per 1 val. 12 min. 26 sek. Antrąją vietą užėmė Mindaugas Viršilas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 16 sek. Trečioji pozicija atiteko baltarusiui Aleksandrui Čamadanovui (1 val. 14 min. 3 sek.).

Moterų grupės nugalėtoja J. Aryščuk finišavo per 1 val. 21 min. 57 sek.

Pusmaratonio distancijoje varžėsi beveik pusė tūkstančio bėgikų.

10,5 km nuotolyje startavusi Živilė Balčiūnaitė finišą pasiekė per 38 min. 48 sek. ir antrąją vietą užėmusią Aureliją Staniūtę (49 min. 17 sek.) aplenkė daugiau nei 10 min. Trečia finišavo Natalija Lisovskaja (49.40).

Greičiau už Ž. Balčiūnaitę šioje distancijoje bėgo tik du vyrai – Valdas Dopolskas (34.30) ir Arnoldas Žukovskis (37.38).

Estafečių įskaitoje greičiausi buvo svečiai iš Lenkijos – „11 Mazurski Pulk Artilerii“ komandos bėgikai. Antrąją vietą užėmė „Phoenix Contact“, o trečiąją – „Sostinės olimpo“ bėgikai.

Bėgimo entuziastai taip pat galėjo varžytis 5 km nuotolyje, o patys mažiausi varžybų dalyviai išmėgino jėgas 1 km bėgime. Taip pat vyko 1 km tėvelių su vežimėliais lenktynės.