Sensacingą pergalę užuodę škotai su anglais išsiskyrė lygiosiomis

2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos varžybose šeštadienį vakare jau sužaistos ketverios rungtynės. F atrankos grupėje, kurioje kovoja ir Lietuvos rinktinė, Škotija namuose priėmė Anglijos nacionalinę komandą.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. O šie pasipylė susitikimo antroje pusėje. 70 min. tikslą pasiekė Alexo Oxlade-Chamberlaino tikslus smūgis.

Atrodė, kad anglai atsilaikys ir iš Glazgo išsiveš tris taškus. Bet 87 min. puikiu tiksliu smūgiu rezultatą išlygino Leighas Griffithsas.

Nespėję atsitokėti anglai vėl buvo priversti kamuolį traukti iš vartų, nes 90 min. stadionas sprogo iš džiaugsmo po vėl tikslaus L. Griffithso tikslaus smūgio.

Škotai skaičiavo teisėjo pridėtas sekundes iki neįtikėtinos pergalės, tačiau bene viena paskutiniųjų anglų atakų baigėsi tiksliu Harry Kane`o įvarčiu – 2:2.

Kitose grupės rungtynėse Slovėnija namuose susitiko su grupės autsaidere Malta. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą pasižymėjo Josipas Iličičius, išvedęs šeimininkus į priekį. Antrame kėlinyje 84 min. pergalę įtvirtino Milivoje Novakovičius.

Anglai šiuo metu savo sąskaitoje turi 14 taškų ir pirmauja grupėje. Slovėnai po pergalės turi 11 taškų ir žengia antroje pozicijoje. Slovakija savo sąskaitoje turi 9 taškus, škotai – su 8-iais, penktoje vietoje – Lietuva su 5 taškais. 6-oje pozicijoje esanti Malta lieka be taškų.

C grupė

Azerbaidžanas namuose 0:1 pralaimėjo Šiaurės Airijai. Pergalę 90 min. išplėšė tikslus Stuartas Dallas.

Vokietijos rinktinė 7:0 sutriuškino San Mariną.

Čekija sužaidė lygiosiomis 1:1 su Norvegija.

E grupė

Kazachstanas 1:3 namuose neatsilaikė prieš Danijos rinktinę.

Lenkijos rinktinė 3:1 įveikė Rumuniją ir iškovojo jau penktąją pergalę.

Juodkalnija 4:1 nugalėjo Armėniją.

Visiems grupių laimėtojams atiteks tiesioginiai kelialapiai į kitamet Rusijoje vyksiantį čempionatą. Aštuonios antras vietas užėmusios rinktinės dalyvaus atkrintamosiose varžybose.