Kanojininkas J. Šuklinas pasaulio taurės varžybose – antras

Vengrijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės pirmojo etapo vyrų vienviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas užėmė antrąją vietą.
EPA-ELTA nuotr.

27-erių metų Londono olimpinių žaidynių vicečempionas finale sekmadienį nuotolį įveikė per 40,154 sek. ir 0,282 sek. nusileido Londono olimpiados bronzos medalio laimėtojui rusui Ivanui Štyliui (39,872 sek.).

Trečias finišavo kitas Rusijos irkluotojas Nikolajus Lipkinas (40,898 sek.).

J. Šuklinas trečiajame atrankos plaukime šeštadienį buvo antras, o vėliau laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą.

Dviviečių kanojų varžybose 1000 m distancijoje J. Šuklinas ir Tomas Gadeikis užėmė dešimtąją vietą.