Draugiškose rungtynėse „Trakai“ sužaidė lygiosiomis su Minsko „Dinamo“

Lietuvos futbolo vicečempionai Trakų „Trakai“ draugiškose rungtynėse Minske (Baltarusija) penktadienį sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su vietos „Dinamo“ futbolininkais.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Be į rinktinę išvykusių komandos draugų žaidę Lietuvos vicečempionai pirmajame kėlinyje minskiečiams atidavė iniciatyvą, o šie ja naudojosi ir kūrė pakankamai pavojingus epizodus prie Timofejaus Šeremetos ginamų vartų. Viena tų progų virto įvarčiu. T. Šeremeta dėl įspūdingo Igno Plūko žaidimo šį sezoną A lygoje dar nedebiutavo, tačiau šiam išvykus į rinktinę, teko gelbėti komandą nuo minskiečių išpuolių.

Per pertrauką abi komandos atliko nemažai keitimų ir antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Varžovai vis rečiau atsidurdavo prie „Trakų“ vartų, o patys svečiai ieškojo laimės „Dinamo“ aikštės pusėje. Vienoje iš atakų tolimas perdavimas pasiekė rezultatyviausią „Trakų“ žaidėją Maksimą Maksimovą, kuris nesunkiai susitvarkė su užduotimi bei išlygino rezultatą.

Kitas A lygos rungtynes „Trakai“ žais birželio 14 dieną išvykoje su Kauno „Stumbro“ futbolininkais.