„Kings“ ledo ritulininkai iškopė į Vakarų konferencijos pusfinalį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stanley taurės varžybų šeštosiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį nugalėtojos titulą ginanti „Los Angeles Kings” (5–oji vieta konferencijoje) komanda namuose 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) įveikė „St. Louis Blues” (4) ledo ritulininkus ir laimėjo seriją iki keturių 4–2.
Wikipedia Commons nuotr.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Drew Doughty (13 min.) ir Dustinas Penneris (40).

„Blues” gretose pasižymėjo Chrisas Porteris (25).

Kitame Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje „Detroit Red Wings” (7) komanda savo aikštėje po pratęsimo 4:3 (1:0, 0:1, 2:2; 1:0) įveikė „Anaheim Ducks” (2) ekipą ir išlygino serijos rezultatą 3–3.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 1 min. 4 sek., įmušė Henrikas Zetterbergas.

Lemiamos, septintosios, rungtynės vyks sekmadienį Anaheime.

Trečiadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija. 1/4 finalo.

„Washington Capitals” (3) – „New York Rangers” (6) 2:1, po pratęsimo (0:1, 1:0, 0:0; 1:0). Serija 3–2.

„Boston Bruins” (4) – „Toronto Maple Leafs” (5) 1:2 (0:0, 0:1, 1:1). 3–2.

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

„Detroit Red Wings” (7) – „Anaheim Ducks” (2) 4:3, po pratęsimo (1:0, 0:1, 2:2; 1:0). 3–3.

„Los Angeles Kings” (5) – „St. Louis Blues” (4) 2:1 (1:0, 1:1, 0:0). 4–2.