Eurolygos režimą įjungęs „Žalgiris“ namie nušlavė panevėžiečius

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finale Kauno „Žalgiris“ žengė tvirtą žingsnį į priekį. Šeštadienį trečiose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje be pasigailėjimo 97:58 (20:11, 22:13, 28:11, 27:23) sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2:1. Kitas rungtynes komandos žais antradienį Panevėžyje.
P. Grakausko (DELFI.lt) nuotr.

Dvikovos pradžia nieko gero nežadėjo „Lietkabelio“ krepšininkams – trys Žygimanto Skučo pražangos ir 5 iš eilės Pauliaus Jankūno taškai tarsi nubrėžė planą, pagal kurį vystysis toliau rungtynės.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ susikrovė solidžią persvarą (42:24), o po didžiosios pertraukos pasiuntė varžovus į nokautą.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas po to, kai aikštės šeimininkai po 30 minučių pirmavo dvigubai – 70:35. Dvikova pradžioje vyko gana emocingai – antrą techninę pražangą įpusėjus antram kėliniui gavo ir aikštę buvo priverstas palikti Š. Jasikevičius. Tačiau kauniečiai likusį laiką nesunkiai susitvarkė su „Lietkabeliu“ ir be jo.

„Žalgirio“ kapitonas P. Jankūnas buvo pagrindinis spurtų iniciatorius ir triuškinamos pergalės kalvis.