„Prienai“ atstatė lygybę mažajame finale

„Švyturio“ arenoje susirinkę 4 tūkst. klaipėdiečių triumfuojančios „Neptūno“ komandos neišvydo. Nuo bedugnės krašto atsitraukusi „Prienų“ ekipa perėmė iniciatyvą Lietuvos krepšinio lygos mažojo finalo serijoje.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Trys „Prienų“ krepšininkai pelnė bent po 20 taškų ir rezultatu 90:81 atėmė pergalę iš Deivido Gailiaus vedamo uostamiesčio klubo.

Dvikovų serijos dėl trečiosios vietos rezultatas tapo lygus 2-2. Lemiamos rungtynės gegužės 13-ąją dieną vyks Prienų arenoje.

Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda laimėjo, nepaisant to, kad rėmėsi vos septyniais žaidėjais, iš kurių keturi paskutiniame ketvirtyje žaidė su keturiomis pražangomis.

„Prienai“ tolti pradėjo pirmajame kėlinyje, o antrajame pasiekė dviženklį pranašumą – 33:21. Klaipėdiečiai sumažino atsilikimą – 41:47, bet svečiai po ilgosios pertraukos susikrovė keturiolikos taškų persvarą – 60:46.

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ sumažindavo deficitą iki 8-9 taškų, tačiau arčiau priartėti nesugebėdavo.

„Prienai“: Artūras Milaknis 23, Gediminas Orelikas 22, Artūras Valeika 21, Gintaras Kadžiulis 11.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 28, Rashaunas Broadusas 17, Vytautas Šarakauskas 11, Arnas Butkevičius 9.