„Lietuvos rytas“ laimėjo pirmąsias LKL mažojo finalo rungtynes

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) pirmosiose mažojo finalo rungtynėse pirmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda savo aikštėje 79:60 (15:18, 22:8, 21:15, 21:19) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.
D. Pipiro (DELFI.lt) nuotr.

„Neptūnas“ laimėjo pirmąjį kėlinį 18:15, bet antrajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ leido varžovams pelnyti tik 8 taškus ir nutolo 37:26. Trečiajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino pranašumą ir užtikrintai iškovojo pergalę.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Jamesas Baronas (tritaškiai 6/10), 17 – Artūras Gudaitis (13 atk. kam.), po 9 – Rokas Giedraitis bei Deividas Gailius.

„Neptūno“ komandoje 17 taškų surinko Christopheris Loftonas, 12 – Jerai Grantas (9 atk. kam.), 9 – Mindaugas Girdžiūnas.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Klaipėdoje.