captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dvi dviratininkės susižėrė net po aštuonis šalies treko čempionato aukso medalius

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtame Lietuvos vyrų, jaunių ir jaunučių dviračių treko čempionate išdalinta 30 medalių komplektų – 23 asmeninėse ir septyni komandų rungtyse. Įspūdingai tarp jaunių merginų pasirodė Viktorija Šumskytė, o tarp jaunučių merginų – Auksė Pikūnaitė. Jos iškovojo net po aštuonis aukso medalius. 
AFP/Scanpix asociatyvi nuotr.
AFP/Scanpix asociatyvi nuotr.

Trenerių Solveigos Baleišytės ir Eglės Zablockytės auklėtinė V. Šumskytė (Panevėžio KKSC/Raimundo Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“) laimėjo 500 m pavienio starto ir 2 km asmenines persekiojimo lenktynes, keiriną, daugiakovę (omniumą), skrečą bei sprintą ir tapo komandų sprinto (su Židrūne Paltarokaite) bei 3 km komandų persekiojimo (su Kristina Kazlauskaite, A. Pikūnaite ir Ž. Paltarokaite) lenktynių nugalėtoja. 

A. Pikūnaitė (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“), kurią treniruoja E. Zablockytė, laimėjo 500 m pavienio starto ir 2 km asmenines persekiojimo lenktynes, keiriną, daugiakovę, skrečą bei sprintą ir komandų sprinto (su Toma Šideikyte) bei jaunių 3 km komandų persekiojimo lenktynes.

Po keturis aukso medalius pelnė Romas Zubrickas (jauniai, Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“, treneris Artūras Šiugždinis) ir Gedvinas Serapinas (jaunučiai, Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“, treneris Anatolijus Novikovas). 

Po aštuonis įvairių spalvų medalius jaunių varžybose iškovojo K. Kazlauskaitė (1 aukso-5 sidabro-2 bronzos; Panevėžio KKSC/Raimundo Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“, trenerės S. Baleišytė ir E. Zablockytė), o po septynis apdovanojimus jaunučių varžybose pelnė Povilas Grabauskas (3-1-3) ir Gytis Matusevičius (1-4-2; abu – Vilkaviškio SM/„Aira“, treneris Artūras Žemaitaitis).

S. Baleišytės ir E. Zablockytės auklėtinės namo parsivežė 20-imt, A. Šiugždinio auklėtiniai – 12-a, o A. Žemaitaičio – penkis aukso medalius. 

Lietuvos čempionato nugalėtojai.

Vyrai

4 km komandų persekiojimo lenktynės – Justas Beniušis, Rojus Adomaitis, Romas Zubrickas, Denas Masiulis (visi keturi – Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“);

Jaunės ir jauniai

500 m – Viktorija Šumskytė (Panevėžio KKSC/R. Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“);

keirinas – Viktorija Šumskytė ir Romas Zubrickas;

daugiakovė (omniumas) – Viktorija Šumskytė ir Zigmas Derkintis (Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“);

2 km asmeninės persekiojimo lenktynės – Viktorija Šumskytė ir Aivaras Naujokaitis (R. Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“);

skrečas – Viktorija Šumskytė ir Rokas Gelžinis (R. Sargūno sporto gimnazija/„Fortūna“);

sprintas – Viktorija Šumskytė ir Aivaras Naujokaitis; 

komandų sprintas – Židrūnė Paltarokaitė (Panevėžio KKSC/R. Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“), Viktorija Šumskytė ir Romas Zubrickas, Denas Masiulis, Zigmas Derkintis;

3 km komandų persekiojimo lenktynės – Viktorija Šumskytė, Kristina Kazlauskaitė (Panevėžio KKSC/R. Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“), Auksė Pikūnaitė (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“), Židrūnė Paltarokaitė ir Denas Masiulis, Romas Zubrickas, Zigmas Derkintis, Matas Antanavičius (Panevėžio KKSC/„Fortūna“);

Jaunutės ir jaunučiai

500 m – Auksė Pikūnaitė ir Gedvinas Serapinas (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“);

keirinas – Auksė Pikūnaitė ir Gedvinas Serapinas;

daugiakovė (omniumas) – Auksė Pikūnaitė ir Povilas Grabauskas (Vilkaviškio SM/„Aira“);

2 km asmeninės persekiojimo lenktynės – Auksė Pikūnaitė ir Povilas Grabauskas;

skrečas – Auksė Pikūnaitė ir Gedvinas Serapinas;

sprintas – Auksė Pikūnaitė ir Gedvinas Serapinas;

komandų sprintas – Toma Šideikytė (R. Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport“), Auksė Pikūnaitė ir Gytis Matusevičius, Povilas Grabauskas, Rimvydas Aleksa (visi trys – Vilkaviškio SM/„Aira“). 

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...