Kovoje dėl Anglijos FA taurės „Arsenal“ palaužė šalies čempionus

„Wembley“ stadione, stebint beveik 90 tūkst. žiūrovų, Londono „Arsenal“ rezultatu 2:1 palaužė Londono „Chelsea“ ir iškovojo Anglijos FA taurę.
A. Ramsey. Reuters/Scanpix nuotr.

Kanonieriai į priekį išsiveržė jau 4 rungtynių minutę, kai užsnūdusią „Chelsea“ gynybą nubaudė Alexis Sanchezas.

Teisėjams reikėjo pasitarti, ar įskaityti įvartį, tačiau „Chelsea“ apeliacijos dėl čiliečio žaidimo ranka vaisių nedavė.

68 minutę „Chelsea“ liko žaisti be Victoro Moseso, kuriam už vaidybą varžovų baudos aikštelėje buvo parodyta antroji geltona kortelė.

Nepaisant to, 76 minutę Diego Costa sugebėjo rezultatą išlyginti.

Tiesa, neilgam – po trijų minučių Aaronas Ramsey buvo paliktas be priežiūros ir smūgiu galva pelnė pergalingą įvartį.

„Arsenal“ FA taurę laimėjo trečią kartą per pastaruosius ketverius metus.

Arsene'as Wengeras šį trofėjų laimėjo jau septintą kartą – daugiau nei bet kuris kitas treneris.

Wembley stadione mačą stebėjo 89 472 žiūrovai.

FA taurės turnyro finale „Arsenal“ su „Chelsea“ komanda žaidė 2002 metais. Tada 2:0 triumfavo „kanonieriai“.

Anglijos čempionate šį sezoną „Arsenal“ ir „Chelsea“ pasidalijo po pergalę. Kanonieriai namie ugalėjo varžovus 3:0, o išvykoje nusileido jiems 1:3.

Rezultatas

Londono „Arsenal“ 2 – 1 Londono „Chelsea“

4 min. [1:0] Alexis Sanchezas

68 min. raudona kortelė – Victoras Mosesas (antra geltona)

76 min. [1:1] Diego Costa

79 min. [2:1] Aaronas Ramsey.