R. Meilutytė finale dar kartą nusileido tai pačiai slovakei

Bratislavoje vykstančiose Slovakijos „Grand Prix“ varžybose Rūtai Meilutytei ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio nepavyko užkopti ir antrąją varžybų dieną.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Patekusi į 50 m laisvu stiliumi A finalą R. Meilutytė nusprendė jame nestartuoti ir koncentravosi į 200 m krūtine rungtį, kurioje užėmė antrą vietą – 2:30,23 min.

Lietuvė nusileido vietos plaukikei Andrea Podmanikovai, kuri buvo greitesnė vos 0,29 sek. Šiai sportininkei R. Meilutytė nusileido ir 100 m distancijoje.

Finale taip pat plaukusi Agnė Šeleikaitė užėmė penktą vietą – 2:40,63 min.

Beatričė Kanapienytė 200 m peteliške nuotolį nuplaukė per 2:25,98 min. ir laimėjo pirmąjį savo medalį varžybose – sidabrą.

Marius Mikalauskas laimėjo 200 m krūtine rungtį, distanciją įveikęs per 2:19,14 min.