Lietuvos sportininkai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo pusfinalį

Penktadienį Vengrijoje prasidėjusio antrojo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo atrankos barjerą sėkmingai įveikė pirmosios trys Lietuvos įgulos.

Olimpinėje vyrų vienviečių kanojų 1000 m distancijoje į pusfinalį pateko Vadimas Korobovas ir Henrikas Žustautas.

V. Korobovas ketvirtajame atrankos plaukime finišavo per 3 min. 58,177 sek. ir užėmė penktąją vietą. Greičiausiai šiame plaukime irklavo kanadietis Craige`as Spence`as (3.51,900).

H. Žustautas antrajame atrankos plaukime liko septintas (4.04,019). Atrankos dalyvavo 41 kanojininkas, o į pusfinalį pateko 36.

Lietuviai Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas laimėjo dviviečių kanojų 1000 m distancijos ketvirtąjį atrankos plaukimą ir taip pat žengė į pusfinalį. Lietuvių laikas - 3 min. 43,378 sek. Antri finišavo kanadiečiai Marcas Tarlingas bei Markas James (3.43,840).

Į pusfinalį užtikrintai žengė ir Andrejaus Olijniko bei Ričardo Nekriošiaus duetas. Jis dviviečių baidarių 1000 m distancijos ketvirtajame atrankos plaukime finišavo antras (3.15,454). Greičiau irklavo tik vengrai Zoltanas Kammereris bei Markas Bardfalvis (3.14,762).