Pasaulio ledo ritulio čempionate pergales šventė švedai ir suomiai

Kelne (Vokietija) ir Paryžiuje (Prancūzija) vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato šeštojo turo rungtynėse A grupėje sekmadienį olimpiniai vicečempionai Švedijos ledo ritulininkai 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) įveikė Danijos ekipą ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Williamas Nylanderis, po vieną – Joelis Lundqvistas ir Nicklas Backstromas.

Danijos komandoje pasižymėjo Mortenas Madsenas ir Markusas Lauridsenas.

Švedai, po šešerių rungtynių turintys 13 taškų, A grupėje užima trečiąją vietą, o danai su 4 taškais - šeštąją.

B grupėje Suomijos rinktinė po pratęsimo 3:2 (1:2, 0:0, 1:0; 1:0) įveikė Šveicarijos ledo ritulininkus. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 2 min. 24 sek., įmušė Valtteris Filppula.

Šveicarai (12 tšk.) B grupėje yra treti, o suomiai (11 tšk.) – ketvirti.

Pasaulio čempionate varžosi 16 komandų, suskirstytų į dvi grupes. Į ketvirtfinalį pateks po keturias kiekvienos grupės ekipas.