NBA čempionai pralaimėjo pirmąsias Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse pirmadienį reguliariojo sezono nugalėtoja „Miami Heat“ komanda namuose 86:93 (15:21, 22:16, 25:21, 24:35) pralaimėjo „Chicago Bulls“ (5) krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0:1.
EPA-ELTA nuotr.

Likus žaisti 2 min. 20 sek., aikštės šeimininkai pirmavo 86:83, bet „Bulls“ krepšininkai laimėjo atkarpą 10:0 ir šventė pirmąją pergalę serijoje.

Čikagos komandai Nate Robinsonas pelnė 27 taškus, Jimmy Butleris (14 atk. kam.) – 21, Joakimas Noah (11 atk. kam.) – 13, Taj Gibsonas – 12, Marco Belinelli – 10.

Nugalėtojos titulą ginančiai „Heat“ ekipai 24 taškus pelnė LeBronas Jamesas, 14 taškų pridėjo Dwyane Wade.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį vėl Majamyje.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „San Antonio Spurs“ (2) komanda savo aikštėje po dviejų pratęsimų 129:127 (25:28, 24:25, 31:39, 26:14; 9:9, 14:12) įveikė „Golden State Warriors“ (6) ekipą ir serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

Pergalingą tritaškį paskutinę antrojo pratęsimo sekundę pataikė Emanuelis Džinobilis (Emanuel Ginobili).

„Spurs“ komandai Tony Parkeris pelnė 28 taškus, Danny Greenas – 22, Timas Duncanas (11 atk. kam.) – 19, Kawhi Leonardas – 18, E. Džinobilis (11 rez. perd.) – 16.

„Warriors“ ekipoje Stephenas Curry (11 rez. perd.) surinko net 44 taškus, Harrisonas Barnesas (12 atk. kam.) ir Klay Thompsonas – po 19, Jarrettas Jackas – 15.

Antrosios rungtynės vyks trečiadienį vėl San Antonijuje.