„Warriors“ tiesiausiu keliu žengė į Vakarų konferencijos finalą

NBA vicečempionė „Golden State Warriors“ tiesiausiu keliu žengė į Vakarų konferencijos finalą. Oklando krepšininkai ketvirtose pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 121:95 (39:17, 21:35, 33:27, 28:16) sutriuškino Jutos „Jazz“ ir serijoje iki keturių pergalių triumfavo 4-0.

Vakarų konferencijos finale „Warriors“ krepšininkų lauks Hjustono „Rockets“ ir San Antonijaus „Spurs“ poros nugalėtojų iššūkis. Šioje serijoje kol kas vyrauja lygybė – 2-2.

„Warriors“, kaip ir pastarųjų metų jų konkurentai dėl titulo Klivlando „Cavaliers“, šiose atkrintamosiose dar nepatyrė nė vienos nesėkmės – abi serijas laimėjo sausai.

„Mes nenorime turėti 8-0 santykio vien todėl, kad tokį turi „Cavs“. Mums tai nerūpi“, – į rezultato sutapimą reagavo „Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas.

„Warriors“ komandai tai pirmasis toks atvejis klubo istorijoje. Pirmasis kartas bus ir tuo atveju, jei Oklando krepšininkai vėl prasibraus į NBA superfinalą, kadangi tai būtų jau trečiosios iš eilės lemiamos kautynės dėl titulo, kuriose žaidžia „Warriors“.

Itin galingai susitikimą pradėjusi „Warriors“ ekipa jau po pirmųjų 8 susitikimo minučių įgijo solidų pranašumą (24:7), o besibaigiant pirmajam kėliniui „karių“ persvara dar labiau išaugo (39:17).

Sėkmingas antrasis kėlinys ir spurtas 14:0 Gordono Haywardo vedamiems „Jazz“ krepšininkams dar leido sugrįžti į rungtynes, sumažinant atsilikimą iki vienženklio (52:60). Trečiajame kėlinyje Solt Leik Sičio klubas pratęsė sėkmingą atkarpą, priartėdamas iki šešių taškų (60:66), tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkai sugebėjo išspausti.

Ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ klubas įjungė aukštesnę pavarą, ketvirtį laimėjo 28:16 ir Jutos klubui nepaliko jokių vilčių.

Trejose iš ketverių šios serijos rungtynių „Jazz“ prieš Oklando klubą nė karto nebuvo pirmavusi.

Trigubu dubliu šiame susitikime pasižymėjo „Warriors“ puolėjas D. Greenas, kuris per 35 minutes pelnė 17 taškų (2/6 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 25, Shelvinas Mackas 18, Dante Exumas 15, Rudy Gobertas 12 (13 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 30 (5/5 dvit., 4/10 trit., 8/8 baudos), Klay Thompsonas 21, Kevinas Durantas 18, Draymondas Greenas 17 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), JaVale`as McGee 12.