„Lietkabelis“ atsidūrė per žingsnį nuo LKL pusfinalio

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse trečiadienį Panevėžio „Lietkabelio“ (3-ioji vieta reguliariajame sezone) komanda išvykoje 84:71 (20:20, 25:12, 16:19, 23:20) įveikė Prienų-Birštono „Vytauto“ (6) klubą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Po lygaus pirmojo kėlinio, „Lietkabelis“ dominavo antrajame ir įpusėjus rungtynėms svečiai pirmavo 45:32. Nors antroje mačo pusėje „Vytautas“ buvo priartėjęs, paskutinėmis minutėmis Panevėžio ekipa susigrąžino dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę.

„Lietkabeliui“ 19 taškų pelnė Donatas Tarolis, 13 – Benas Madgenas, 10 – Žygimantas Skučas.

„Vytauto“ komandoje 18 taškų surinko Tomas Delininkaitis, 15 – Vytenis Lipkevičius, 11 – Regimantas Miniotas, 10 – Martynas Linkevičius.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Panevėžyje.

Lietuvos ryto“ krepšininkai iškovojo sunkią pergalę Pasvalyje

Antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ (2-oji vieta reguliariajame sezone) klubas išvykoje 89:80 (13:26, 23:15, 24:26, 29:13) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7) ekipą ir padidino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-0.

Šeimininkai laimėjo pirmą kėlinį 13 taškų skirtumu ir pirmavo didžiąją mačo laiko dalį, bet likus žaisti 3 min. „Lietuvos rytą“ pirmą kartą į priekį išvedė Artūras Gudaitis. Jėgų pritrūkę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai nebesugebėjo susigrąžinti iniciatyvos ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Lietuvos rytui“ 27 taškus pelnė Jamesas Baronas, 16 – Artūras Gudaitis, 14 – Drew Gordonas, 11 – Laimonas Kisielius, 10 – Clevinas Hannahas (13 rez. perd.).

Pasvalio komandoje 26 taškus surinko Osvaldas Olisevičius, 13 – Derrickas Lowas, 11 – Egidijus Dimša, 10 – Justas Tamulis.

Vilniaus klubas pataikė 4 tritaškius iš 17 (23 proc.), o Pasvalio ekipa – 11 iš 29 (37 proc.).

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Vilniuje.