„Garmin-Sharp“ su R. Navardausku antrajame „Giro d'Italia“ etape užėmė septintąją vietą

Italijoje vykstančių 96-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ antrajame etape – 17,4 km komandų atskiro starto lenktynėse – sekmadienį JAV komanda „Garmin-Sharp“ su lietuviu Ramūnu Navardausku užėmė septintąją vietą.
„Giro d Italia“ lyderiu tapo italas S. Pučijus, EPA-ELTA nuotr.

Nugalėjo Didžiosios Britanijos komanda "Sky". Ji distanciją įveikė per 22 min. 5 sek. „Garmin-Sharp“ nugalėtojai pralaimėjo 25 sek.

Lenktynėse dalyvavo 23 komandos.

Varžybų lyderiu tapo italas Salvatore Puccio („Sky“).

Antrą kartą šiose lenktynėse dalyvaujantis 25-erių metų R. Navardauskas bendrojoje įskaitoje iš 16-osios vietos nukrito į 33-iąją. Jis nuo lyderio atsilieka 25 sek.

Lenktynėse, kurias sudaro 21 etapas (3455 km), dalyvauja 207 dviratininkai.

Varžybos baigsis gegužės 26 dieną Brešoje.