Vilniaus „Lietuvos rytas“ LKL ketvirtfinalį pradėjo pažeminęs Pasvalio klubą

Tai labiau priminė skirtingų lygų komandų rungtynes, o ne Lietuvos krepšinio lygos mačą. Vilniuje „Lietuvos rytas“ 106:73 (30:16, 33:16, 30:19, 13:22) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ pirmosiose LKL ketvirtfinalio rungtynėse.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Clevinas Hannah pelnė 14 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o „Lietuvos rytas“ nokautavo Pasvalio komandą dar rungtynių pradžioje.

Jau po septynių pirmųjų minučių „Lietuvos rytas“ susikrovė 15 taškų pranašumą, įpusės antrajame kėliniui pirmavo 20 (43:23), o po dviejų kėlinių – 31 tašku (63:32), o po trijų kėlinių – net 42 taškais (93:51).

Antrasis ketvirtfinalio serijos, kurioje žaidžiama iki trijų pergalių, vyks trečiadienį Pasvalyje.

„Lietuvos rytas“: A. Gudaitis ir C. Hannah (7 rez. perd.) po 14, M. Normantas ir J. Baronas po 12, A. Lapeta 11, D. Gordonas ir T. Brownas po 9, J. Jucikas 8, R. Giedraitis 7, D. Gailius ir A. Jomantas po 4;

„Pieno žvaigždės“: J. Tamulis 19, E. Dimša 11, D. Low 10, N. Balašovas 9.