Baidarininkas A. Ambotas N. Zelandijoje iškovojo 6 aukso medalius

Naujojoje Zelandijoje vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse Lietuvos baidarininkai Sigitas Bulovas, Gintautas Šlaškus ir Aleksandras Ambotas iškovojo net 11 medalių.
Organizatorių nuotr.

Šešis kartus šių žaidynių čempionu tapo A. Ambotas. Jis 60–64 metų amžiaus grupėje buvo nepralenkiamas 1000, 500 ir 200 m rungtyse vienviete baidare ir kartu su G. Šlaškumi – dviviete. G. Šlaškus bronzą iškovojo 55–59 metų amžiaus grupės 200 m distancijoje.

S. Bulovas iškovojo aukso medalius 1000, 500 ir 200 m distancijose irkluodamas dvivietę su australu Darrenu Lee 50–54 metų amžiaus grupėje. Vienviete baidare mūsiškis pelnė bronzą 1000 m distancijoje.

Naujojoje Zelandijoje kovas taip pat pradėjo ir Lietuvos lengvaatlečiai. Moterų (65–70 metų) rutulio stūmimo varžybose triumfavo Genovaitė Kazlauskienė, o vyrų 3000 m barjerinio bėgimo varžybose sidabro medalį iškovojo Gubertas Trubila (55–60 metų).