K. Leonardo ir T. Parkerio dueto vedama „Spurs“ žengė į Vakarų konferencijos pusfinalį

Kawhi Leonardo ir Tony Parkerio vedama San Antonijaus „Spurs“ ekipa išvykoje 103:96 (24:22, 21:28, 30:24, 27:22) įveikė Memfio „Grizzlies“ ir NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją laimėjo 4-2. Pusfinalyje Greggo Popovichiaus auklėtiniai ginklais surems su Hjustono „Rockets“ krepšininkais.

Atkakliose rungtynėse lygus rezultatas buvo 16 kartų. Pirmaujanti komanda keitėsi 9 kartus, iš kurių keturis – ketvirtajame kėlinyje.

Sėkmingai trečiąjį kėlinį žaidę aikštelės šeimininkai po Jameso Enniso tritaškio pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (57:47).

Po minutės pertraukėlės „Spurs“ sustygavo žaidimą bei demonstravo galingą puolimą. Per šešių minučių atkarpą G. Popovichiaus auklėtiniai pelnė 20 taškų ir po LaMarcuso Aldridge`o dvitaškio išsiveržė į priekį 67:66.

Mike`o Conley vedama „Grizzlies“ ekipa ketvirtojo kėlinio viduryje atliko spurtą 9:2 bei vėl buvo pirmaujančių vaidmenyje (88:81).

Tuomet K. Leonardas pelnė 6 taškus paeiliui, Davidas Lee įkalė kamuolį iš viršaus, o Patty Millsas pataikęs iš toli užbaigė svečių spurtą 11:2, po kurio įgijo 2 taškų persvarą (92:90).

Per paskutinę rungtynių minutę T. Parkeris įmetė du svarbius dvitaškius bei įtvirtino „Spurs“ pergalę.

G. Popovichiaus kariauna karaliavo po krepšiais. Teksaso valstijos komanda atkovojo 46 kamuolius, tuo metu „Grizzlies“ – tik 28. Net 16 atkovotų kamuolių po varžovų krepšių „Spurs“ ekipai leido pelnyti 17 taškų iš antrųjų šansų.

Šios ekipos atkrintamųjų varžybų istorijoje susitiko 5 kartus. „Spurs“ triumfavo keturiose serijose.

„Grizzlies“: Mike`as Conley 26, Marcas Gasolis 18, Zachas Randolphas 13 (11 atk. kam.), Vince`as Carteris 12, Jamesas Ennisas 11 (3/4 trit.).

„Spurs“: Kawhi Leonardas 29 (12/13 baud., 9 atk. kam., 3 per. kam.), Tony Parkeris 27 (10/12 dvit.), LaMarcusas Aldridge`as 17 (12 atk. kam.), Patty Millsas 10, Davidas Lee 7.