D. Motiejūno komanda baigė pasirodymą NBA atkrintamosiose varžybose

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato šeštosiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį Hiustono „Rockets“ komanda (8-oji vieta konferencijoje), kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, namuose 94:103 (29:26, 25:32, 23:20, 17:25) nusileido „Oklahoma City Thunder“ (1) ekipai ir pralaimėjo seriją 2-4.

BFL nuotr.
BFL nuotr.

Penktadienį trečiojo kėlinio pabaigoje „Thunder“ atsiliko 74:75, o, likus žaisti keturias sup use minutės, pirmavo 15 taškų skirtumu (99:84).

„Rockets“ komandai 26 taškus pelnė Jamesas Hardenas (7 rez. perd., 6 atk. kam.), 25 – Chandleris Parsonsas (7 atk. kam.), 13 –  Omeras Asikas (13 atk. kam.), 11 – Francisco Garcia.

D. Motiejūnas aikštėje nepasirodė.

„Thunder“ ekipai 27 taškus pelnė Kevinas Durantas (8 atk. kam., 6 rez. perd.), 25 – Kevinas Martinas, 17 – Reggie Jacksonas (8 rez. perd., 7 atk. kam.), 11 – Derekas Fisheris, po 10 – Serge Ibaka (7 atk. kam.) ir Nickas Collisonas (9 atk. kam.).

„Thunder“ Vakarų konferencijos pusfinalyje žais su „Memphis Grizzlies“ ekipa (5).