„Neptūnas“ po pratęsimo įveikė „Prienus“ ir išlygino serijos dėl bronzos rezultatą

Penktadienį Klaipėdoje vykusiose antrose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo rungtynėse vietos „Neptūnas“ po pratęsimo 84:82 (20:20, 20:13, 22:17, 10:22; 12:10) palaužė Prienų „Prienų“ komandą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:1.
V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

Klaipėdiečiai pirmavo didžiąją dvikovos dalį, o ketvirto kėlinio pradžioje buvo įgiję net 14 taškų persvarą (66:52, likus žaisti 2 min.). Tačiau tada „Prienai“ surengė spurtą 18:4 ir po Gintaro Kadžiulio tritaškio išlygino rezultatą – 70:70 (likus 2 min.).

Nors netrukus Valdas Vasylius dėjimu vėl išvedė „Neptūną“ į priekį (72:70), prasiveržęs Gediminas Orelikas lengvais dviem taškais išplėšė pratęsimą – 72:72.

Pratęsimo metu sėkmingiau žaidė Kazio Maksvyčio auklėtiniai, kurie ir šventė svarbią pergalę – 84:82.

Primename, kad pirmą susitikimą 78:67 laimėjo „Prienai“.

Trečias mažojo finalo serijos mačas bus žaidžiamas pirmadienį Prienuose.