NHL Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje – antroji „Blues“ pergalė

Antradienį prasidėjusių Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taur4s (Stanley Cup) varžybų antrosiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse ketvirtadienį „St. Louis Blues“ (4-oji vieta konferencijoje) komanda namuose 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) įveikė nugalėtojos titulą ginančią „Los Angeles Kings“ (5) ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2–0.
EPA-ELTA nuotr.

10-ąją min. Dustinas Brownas išvedė Los Andželo komandą į priekį, tačiau 44-ąją min. Patrikas Berglundas išlygino rezultatą, o 60-ąją min. pergalingą įvartį įmušė Barretas Jackmanas.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Los Andžele.

Kitame Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje „Detroit Red Wings“ (7) komanda svečiuose po pratęsimo 5:4 (2:0, 1:1, 1:3; 1:0) įveikė „Anaheim Ducks“ (2) ledo ritulininkus ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 1 min. 21 sek., įmušė Gustavas Nyquistas.

Pirmosiose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse „Ottawa Senators“ (7) išvykoje 4:2 (1:0, 0:2, 3:0) įveikė „Montreal Canadiens“ (2), o „Washington Capitals“ (3) savo aikštėje 3:1 (0:1, 3:0, 0:0) nugalėjo „New York Rangers“ (6).

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija.

1/4 finalo.

„Montreal Canadiens“ (2) – „Ottawa Senators“ (7) 2:4 (0:1, 2:0, 0:3). Serija 0–1.

„Washington Capitals“ (3) – „New York Rangers“ (6) 3:1 (0:1, 3:0, 0:0). 1–0.

Vakarų konferencija.

1/4 finalo.

„St. Louis Blues“ (4) – „Los Angeles Kings“ (5) 2:1 (0:1, 0:0, 2:0). 2–0.

„Anaheim Ducks“ (2) – „Detroit Red Wings“ (7) 4:5, po pratęsimo (0:2, 1:1, 3:1; 0:1). 1–1.