K. Irvingo vedama „Cavaliers“ Indianapolio ekipai sudavė antrąjį smūgį

Klivlando „Cavaliers“ lyderiai antrose Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse rungtyniavo neužsikirsdami, o tai NBA čempionės titulą ginančiai Ohajo komandai garantavo pergalę.

Tyronno Lue auklėtiniai namuose 117:111 (32:29, 31:29, 33:20, 21:33) nugalėjo Indianos „Pacers“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių savo pranašumą padvigubino – 2-0.

Klivlando komanda šiose rungtynėse užtikrintai žengė didžiąją jų dalį, o po trijų kėlinių komandas skyrė jau aštuoniolikos taškų skirtumas (96:78).

Iki rungtynių pabaigos likus pustrečios minutės, Paulas George`as pataikė dvitaškį, po kurio skirtumas tarp komandų dar sumenko iki penkių taškų (104:109) ir intriga atgijo.

Po to kurį laiką abiejų komandų puolimas užstrigo, o tuo pasinaudojęs „Pacers“ lyderis, likus 19 sek., dar labiau priartino Indianapolio krepšininkus (109:113).

Visgi kitoje aikštės pusėje tyčia pražanga sulaikytas Kevinas Love`as išliko šaltakraujiškas ir stovėdamas prie baudų metimo linijos neklydo (115:109). Vėliau desperatiškas svečių bandymas atsitiesti baigėsi C. J. Mileso klaida, kuri palaidojo visus „Pacers“ šansus.

Antrajame kėlinyje traumą patyrė „Cavs“ gynėjas J. R. Smithas, tačiau jį lygiavertiškai sugebėjo pakeisti Imanas Shumpertas, kuris pataikė du metimus iš 3 bei pelnė 5 taškus.

„Imanas šiandien buvo puikus. Jis labai apsunkino gyvenimą George`ui, o ir pats pataikė keletą metimų. Mums labai reikėjo tokios kibirkšties“, – sakė Klivlando komandos vairininkas Lue.

Jei Shumpertas padirbėjo gynyboje, tai čempionų gretose netrūko puolimo lyderių. Kyrie Irvingas pelnė 37 taškus (10/14 dvit., 4/10 trit., 5/5 baud. met.), bei po dukart atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą. K. Irvingas, LeBronas Jamesas ir K. Love`as kartu sudėjus pelnė net 89 taškus. Joks kitas „Cavs“ žaidėjas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

Istorija rodo, kad pralaimėjus pirmąsias dvejas serijos rungtynes, „Pacers“ komandai atsitiesti yra itin sunku. Nate`o McMillano auklėtiniai po pirmųjų dviejų pralaimėjimų nesugeba laimėti jau 9 kartus iš eilės.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 37, Kevinas Love`as 27, LeBronas Jamesas 25 (10 atk. kam.), Deronas Williamsas 9.

„Pacers“: Paulas George`as 32, Jeffas Teague 23, Thaddeusas Youngas 16, Lance`as Stephensonas 13.