„Formulės-1“ lenktynes Bahreine laimėjo vokietis S. Vettelis

2017 metų Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato trečiąjį etapą – Bahreino „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš trečiosios pozicijos startavęs „Ferrari“ atstovas vokietis Sebastianas Vettelis.

Tai buvo 44-oji pergalė 29-erių metų lenktynininko karjeroje bei antroji šiame sezone.

Antrąją vietą užėmė vicečempionas britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“, +6,6 sek.). Trečioje pozicijoje finišavo L. Hamiltono komandos draugas suomis Valtteris Bottas (+20,397 sek.).

Ketvirtąją vietą užėmė suomis Kimis Raikonenas („Ferrari“, +22,475 sek.), penktąją – australas Danielis Ricciardo („Red Bull“, +39,346), šeštąją – brazilas Felipe Massa („Williams“, +54,326).

Ketvirtas čempionato etapas (iš 20) – Kinijos „Grand Prix“ lenktynės – vyks balandžio 30 dieną Sočyje (Rusija).