„Milan“ paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Milano derbyje

„Milan“ per paskutines 10 minučių pelnė du įvarčius ir išsigelbėjo nuo pralaimėjimo principiniame Milano futbolo derbyje. Rungtynės, kurių formalus šeimininkas buvo „Inter“, baigėsi lygiosiomis 2:2.
Scanpix nuotr.

Antonio Candreva 36 minutę išvedė „Inter“ į priekį, o 44 minutę persvarą padidino Mauro Icardi.

Sušvelninti rezultatą „Milan“ ekipai pavyko tik 83 minutę, kai pasižymėjo Alessio Romagnoli. Jau per teisėjo pridėtą laiką rezultatą išlygino Cristianas Zapata.

„Inter“ futbolininkams tai jau ketvirtos iš eilės nelaimėtos rungtynės Italijos „Serie A“ lygoje (2 lygiosios, 2 pralaimėjimai).

Ir trečias iš eilės nelaimėtas Milano derbis.

Pergalės atveju „Inter“ būtų aplenkusi „Milan“ ekipą ir pakilusi į šeštą turnyrinės lentelės vietą. Po 32 rungtynių „Milan“ turi 58, „Inter“ – 56 taškus.