Dviračių lenktynėse Maroke – Pauliaus Šiškevičiaus pergalė

Lietuvos dviratininkas Paulius Šiškevičius penktadienį laimėjo Maroke vykstančių 30-ųjų daugiadienių lenktynių „Tour du Maroc“ (UCI II kategorija) aštuntą etapą ir pelnė septynis pasaulio reitingo taškus. 23-ejų metų dviratininkas Lietuvos komandai „Staki – Technorama“ pelnė pirmą pergalę šį sezoną.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

2014 metų Lietuvos čempionas 148,5 km nuvažiavo per 3 val. 36 min. 43 sek. (vid. greitis – 41,114 km/h) ir artimiausius tris varžovus aplenkė 3 sek. P. Šiškevičiaus komandos draugas Gediminas Kaupas (+25 sek.) finišavo 20-as.

Lyderiu išliko marokietis Anassas Aitas El Abdia („UAE Emirates“). G. Kaupas (+30.34) bendroje įskaitoje užima 20-ą, o P. Šiškevičius (+41.19) – 40-ą vietas.

Iš 113-os startavusių dviratininkų klasifikuoti 92. Dešimties etapų lenktynės baigsis sekmadienį.

1987 metais visą šių lenktynių prizininkų pakylą užėmė Lietuvos dviratininkai: pirmas buvo Artūras Kasputis, antras – Vasilijus Špundovas, o trečias – Jonas Romanovas.