Dviratininkė S. Krupeckaitė pasaulio čempionate užėmė ketvirtąją vietą

Lietuvė Simona Krupeckaitė Honkonge vykstančio 114-ojo pasaulio dviračių treko čempionato moterų sprinto rungtyje užėmė ketvirtąją vietą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

34-erių metų Lietuvos dviratininkė kovoje dėl bronzos penktadienį 0-2 pralaimėjo Honkongo atstovei Lee Wai Sze.

„Vakar žiauriai pavargau, o šiandien iš vis išbandymų metas. Jau senai taip sunku nebuvo. Net sunkiausios treniruotės nubluko. Tikėjausi medalio, bet džiaugiuosi būdama ketvirta. Labai senai čia buvau. Tikrai galiu pasakyti, kad labai daug pastangų įdėjau. Atidirbau šimtu procentų“, – po varžybų teigė S. Krupeckaitė.

Aukso medalį iškovojo olimpinė čempionė vokietė Kristina Vogel. Ji finale 2–0 pranoko australę Stephanie Morton. Beje, S. Morton yra Londono parolimpinių žaidynių čempionė. Ji parolimpinį auksą iškovojo kartu su silpnarege Felicity Johnson 1 km tandemų atskiro starto lenktynėse.

Kita lietuvė 21-erių metų Miglė Marozaitė šioje rungtyje liko 18-a.

S. Krupeckaitė pasaulio čempionato medalį paskutinį kartą iškovojo 2012 metais. Tuomet ji sprinto rungtyje pelnė sidabrą. Iš viso ji planetos pirmenybėse yra iškovojusi 12 medalių – du aukso bei po penkis sidabro ir bronzos. Sprinto rungtyje panevėžietė pelnė tris sidabro ir du bronzos apdovanojimus.

18-metė Olivija Baleišytė moterų daugiakovės varžybose užėmė 18-ąją vietą. Lietuvė pelnė 23 taškus.

O. Baleišytė skrečo lenktynėse buvo 14-a, tempo lenktynėse – 20-a, o atkrintamosiose lenktynėse po susidūrimo su varžove krito ir turėjo tenkintis 19-a pozicija. Lietuvė po trijų rungčių su 20 taškų buvo 19-a, o grupinėse lenktynėse (80 ratų, 20 km, 8 tarpiniai finišai) savo sąskaitą papildė trimis taškais ir pakilo į 18-ąją poziciją.

Daugiakovės varžybose dalyvavo 22 dviratininkės.