Europos lyga: „Manchester United“ iš Belgijos išsivežė tik lygiąsias

Ketvirtadienio vakarą Europos lygoje buvo žaidžiami pirmieji ketvirtfinalio susitikimai. Turnyro favoritas „Manchester United“ svečiuose 1:1 sužaidė su Briuselio „Anderlecht“ ekipa.

Po 36-ąją minutę Henrikho Mkhitaryano pelnyto įvarčio „raudonieji velniai“ pirmavo, bet Leanderis Dendonckeras 86-ąją minutę atgaivino belgų viltis.

Pirmą žingsnį pusfinalio link žengė Vigo „Celta“ klubas, namuose 3:2 pranokęs kitą belgų komandą „Genk“.

Gana saugiai prieš atsakomąją dvikovą Vokietijoje jausis Amsterdamo „Ajax“, kuris namuose dviejų Davy Klaasseno įvarčių dėka 2:0 palaužė Gelzenkircheno „Schalke“.

Mačas Lione tarp vietos „Olympique“ ir Stambulo „Bešiktaš“ dėl fanų riaušių prasidėjo valanda vėliau.

Turkai gana anksti pelnė įvartį ir pirmavo iki pat dvikovos pabaigos, tačiau tuomet praleido vieną po kito du įvarčius ir pralaimėjo 1:2.

Liono „Olympique“ – Stambulo „Bešiktas“ 2:1

15' [0:1] Ryanas Babelis

83' [1:1] Corentinas Tolisso

84' [2:1] Jeremy Morelis

Beje, pastarosios rungtynės dėl tribūnose kilusių muštynių prasidėjo beveik valanda vėliau.

Pranešama, kad masines riaušes sukėlė Turkijos klubo sirgaliai, užpuolę „Lyon“ gerbėjus.

Neramumams nesiliovus, į Prancūzijos sirgalių sektorių buvo paleistos kelios petardos. Neturėdami kur trauktis, „Lyon“ sirgaliai išbėgo į aikštę.

Incidentų neišvengta ir prieš rungtynes miesto gatvėse bei stadiono prieigose.