M. Jocaitė – Europos jaunių paprastųjų „greitųjų“ šaškių čempionė

Trečiadienį Pinske (Baltarusija) pasibaigusio Europos jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų paprastųjų „greitųjų“ šaškių čempionato jaunių (iki 16 metų) amžiaus grupės merginų varžybų nugalėtoja tapo Lietuvos atstovė Milda Jocaitė.

BFL nuotr.
BFL nuotr.

Jaunoji šaškininkė surinko 16 taškų iš 18 galimų.

Antrąją vietą užėmė rusė Julija Žurovinskaja (13 tšk.), o trečiąją – jos tėvynainė Valerija Denisova (12 tšk.).

Varžybose dalyvavo 19 sportininkių.

Vaikinų grupėje pasaulio ir Europos čempionas Domantas Norkus iškovojo bronzos medalį. Lietuvis tik dėl papildomo kriterijaus nusileido antrąją vietą užėmusiam ukrainiečiui Feliksui Šepeliui. Abu sportininkai surinko po 13 taškų.

Nugalėjo baltarusis Konstantinas Nordas, surinkęs 14 taškų.

M. Jocaitė ir D. Norkus treniruojasi Šiaulių sporto mokykloje „Dubysa“ pas trenerį Vladą Valantiną.