NBA lygoje – „Cavaliers“ ir „Warriors“ pralaimėjimai

„Cleveland Cavaliers“ be LeBrono Jameso po pratęsimo nusileido „Miami Heat“ ekipai, kuri vis dar koja dėl vietos atkrintamosiose. „Golden State Warriors“ po atkaklios kovos nusileido „Utah Jazz“ krepšininkams.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

„Miami Heat“ (40–41) – „Cleveland Cavaliers“ (51–30) 124:121 (24:37, 32:23, 24:31, 28:17, 16:13)

Majamio klubui tai buvo itin svarbi pergalė. Jie išsaugojo šansus patekti į kitą etapą. Viskas spręsis paskutinio turo rungtynėse su „Washington Wizards“.

Rytų konferencijoje „Heat“ vis dar rikiuojasi devinti ir atsilieka nuo „Chicago Bulls“ ir „Inadiana Pacers“ ekipų. Kad Majamio krepšininkai patektų į atkrintamąsias, Čikagos ir Indianos ekipos privalo pralaimėti paskutines rungtynes.

Majamio klubo pergalę lėmė 24 taškus surinkęs Tyleris Johnsonas, kuris pratęsimo pabaigoje pataikė keturis baudos metimus iš eilės. Ketvirtajame kėlinyje „Cavaliers“ dar turėjo dviženklį pranašumą, bet antrą vakarą iš eilės jį iššvaistė ir pralaimėjo.

„Heat“: T. Johnsonas 24, H. Whiteside`as 23, J. Richardsonas 19, J. Johnsonas 16, G. Dragičius 15, W. Ellingtonas 12.

„Cavaliers“: D. Williamsas 35, K. Love`as 25, C. Frye 21, K. Korveris 18, I. Shumpertas 11.

„Golden State Warriors“ (66–15) – „Utah Jazz“ (50–31) 99:105 (33:32, 18:17, 23:25, 25:31)

Likus žaisti dvi minutes, rezultatas dar buvo 96:64, bet „Jazz“ spurtavo 7:0 ir šventė pergalę.

Jutos ekipa nutraukė „Warriors“ keturiolikos pergalių iš eilės seriją.

„Warriors“: S. Curry 28, K. Durantas 16, J. McGee 11.

„Jazz“: G.Hillas 20, J. Johnsonas 19, R. Gobertas 17, S. Mackas 16, J. Inglesas 11, B. Diawas 10.