R. Meilutytė ir vėl liko toli nuo finalo, D. Margevičius ir D. Rapšys kovos dėl medalių

Pirmadienį keturi Lietuvos plaukikai startavo Stokholme vykstančių „Swim Open Stockholm 2017“ varžybų atrankos plaukimuose. Į vakare vyksiančius finalus pateko Danas Rapšys ir Deividas Margevičius, o Rūta Meilutytė ir vėl liko už borto.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pirmadienį varžybos startuoja nuo 10:30 (nuolat pildoma)

11:50 val. Į finalą pateko ir 200 m peteliške varžybose startavęs Deividas Margevičius, kuris atrankos varžybose nuotolį įveikė per 2 min. 2,81 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą.

11 val. 100 m. laisvuoju stiliumi atrankoje Danas Rapšys atplaukė per 50,48 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė penktąją vietą. Andrius Šidlauskas distanciją įveikė per 52,32 sek. ir bendroje įskaitoje liko 30-as.

Šios rungties finalas vyks pirmadienio vakaro programoje, kuri prasideda 17 val. Lietuvos laiku. 100 metrų laisvuoju stiliumi finalas yra antrasis plaukimas vakarinėje sesijoje.

Stokholme lietuviai jau iškovojo nemažai medalių. Nors čia nesiseka mūsų didžiausiai žvaigždei Rūtai Meilutytei, tačiau Danas Rapšys čia jau dukart tapo čempionu, o Giedrius Titenis laimėjo vieną aukso ir vieną sidabro medalį.

Trečiąją varžybų dieną Stokholme plauks keturi mūsiškiai. R.Meilutytė plauks 50 m laisvu stiliumi, A.Šidlauskas – 100 m laisvu stiliumi, D.Rapšys – 100 m nugara ir 100 m laisvu stiliumi, D.Margevičius – 200 m peteliške.