Oklande – sėkmingas K. Duranto sugrįžimas ir D. Motiejūno blykstelėjimas

19 rungtynių dėl kelio traumos praleidęs Kevinas Durantas sugrįžo į aikštelę ir iškart vedė „Golden State Warriors“ ekipą (66–14) į pergalę.

NBA vicečempionai namuose 123:101 (23:17, 31:29, 39:22, 30:33) įrodė pranašumą prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ (33–47) ir iškovojo 14-ąją pergalę iš eilės.

Nuo vasario 28-osios nežaidęs K. Durantas sugrįžimo rungtynėse pelnė 16 taškų, sugriebė 10 atšokusių kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Jis pasirodė puikiai. Nežaidus daugiau nei mėnesį yra sunku sugrįžti surengiant tokį šou. Buvo labai smagu matyti jį žaidžiantį su tokia energija“, – K. Durantu džiaugėsi 20 taškų pelnęs Klay Thompsonas.

Sėkmingai Oklande pasirodė ir Donatas Motiejūnas. Lietuvis per 19 minučių pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo kamuolį, blokavo metimą ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkai šiame mače vertėsi be dukart reguliariojo sezono naudingiausio žaidėjo Stepheno Curry, kuris susižeidė kelį. Tuo metu svečiai žaidė be traumuotų Anthony Daviso ir DeMarcuso Cousinso.

Iki ilgosios pertraukos atkakliai su varžovais kovoję NBA vicečempionai pamatus pergalei padėjo trečiajame ketvirtyje, po to kai spurtas 17:4 leido atitrūkti 63:48.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Warriors“ surengė dar vieną spurtą 15:3 bei nutolo jau 86:62. Ketvirtajame kėlinyje situacija nesikeitė, o įsibėgėję šeimininkai toliau didino savo pranašumą.

Pasipriešinimo jau nebesulaukę Steve‘o Kerro auklėtiniai paskutiniosiomis minutėmis pradėjo triuškinti varžovus 110:76 bei nuskambėjus finalinei sirenai šventė lengvą pergalę.

Oklando ekipa šiame mače atliko 36 rezultatyvius perdavimus ir 30 perdavimų ribą peržengė 50-ąjį kartą šį sezoną. Iki šiol tiek kartų šią ribą per sezoną peržengti buvo pavykę tik 1984–1985 metų Los Andželo „Lakers“ komandai.

„Pelicans“: Quinnas Cookas 22, Jordanas Crawfordas 21, Alexis Ajinca 17, Jrue Holiday 10 (10 rez. perd.), Donatas Motiejūnas ir Timas Frazieris po 8.

„Warriors“: Klay Thompsonas 20, Ianas Clarkas 17, Kevinas Durantas (10 atk. kam.) ir Javale‘as McGee po 16, Andre Iguodala 15.