Lemiamu metu M. Kuzminską pasodinę „Knicks“ subyrėjo Memfyje

Mindaugas Kuzminskas gavo nemažai laiko pasireikšti, tačiau be didžiausių savo žvaigždžių rungtyniaujanti Niujorko „Knicks“ komanda (30-50) patyrė pralaimėjimą.

Lietuvos rinktinės puolėjo atstovaujamas klubas svečiuose 88:101 (21:27, 26:26, 25:17, 16:31) turėjo pripažinti Memfio „Grizlies“ (43-37) pranašumą.

Sėkmingai pirmojoje susitikimo pusėje žaidęs M. Kuzminskas šiame mače per 23 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai) bei sugriebė vieną atšokusį kamuolį.

Ketvirtajam kėliniui artėjant link vidurio M. Kuzminskas pataikė dvitaškį, po kurio „Knicks“ atsilikinėjo tik 78:80, tačiau Jeffas Hornacekas netrukus pasodino lietuvį ant suolelio, o Niujorko klubas krito į duobę.

Svečiai pralaimėjo atkarpą 2:16 ir likus žaisti 3 minutes jau buvo triuškinami 80:96. Nuskambėjus finalinei sirenai „Grizzlies“ krepšininkai šventė pergalę, kuri jiems leido užsitikrinti septintąją Vakarų konferencijos vietą.

Niujorko ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą per pastaruosius keturis susitikimus. Kitas rungtynes ji žais namuose su Toronto „Raptors“. Spėjama, kad tuomet komandai jau galės padėti Carmelo Anthony ir Kristapas Porzingis.

„Grizzlies“: Mike`as Conley 31, Marcas Gasolis 16 (10 atk. kam.), Wayne`as Seldenas 13.

„Knicks“: Courtney Lee 16, Maurice`as Ndouras 15, Justinas Holiday 12.