Romos „Lazio“ pateko į Italijos taurės finalą

Antradienį atsakomosiose Italijos futbolo taurės pusfinalio rungtynėse Romos „Lazio“ 2:3 nusileido „AS Roma“, bet žengė į finalą.

„Lazio“ pirmieji išsiveržė į priekį po Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus įvarčio 37-ąją minutę. Tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Stephanas El Shaarawy.

56-ąją minutę „Lazio“ dar kartą į priekį išvedė Ciro Immobile. Po dešimties minučių rezultatą ir vėl išlygino Mohamedas Salahas.

Pergalingą įvartį M. Salahas įmušė 90-ąją minutę, bet to nepakako patekti į kitą etapą.

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse Romos „Lazio“ 2:0 nugalėjo „AS Roma“ ekipą.

Kitame pusfinalyje po pirmųjų rungtynių Turino „Juventus“ 3:1 pirmauja prieš „Napoli“.