Oklahomoje – eilinis 40 taškų pelniusio R. Westbrooko trigubas dublis

Nesustabdomai rungtyniavęs Russellas Westbrookas surinko 40-ąjį trigubą dublį, tačiau tai neišgelbėjo Domanto Sabonio atstovaujamos Oklahomos „Thunder“ (43-33) ekipos nuo pralaimėjimo Nacionalinėje krepšino asociacijoje (NBA).

Billy Donovano auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 101:113 (22:31, 32:28, 16:25, 31:29) nusileido Šarlotės „Hornets“ (36-41) su Kemba Walkeriu priešakyje.

Oklahomos klubo superžvaigždė per 36 minutes pelnė 40 taškų (7/16 dvitaškiai, 7/15 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, bet net 8 sykius suklydo bei surinko 40 naudingumo balų.

R. Westbrookui dabar trūksta vieno trigubo dublio iki Oscarui Robertsonui priklausančio NBA rekordo, kada jis per sezoną užfiksavo 41 trigubą dublį.

Pirmąjį kėlinį devyniais taškais laimėjusi „Hornets“ savo persvarą iki solidesnės padidino po ilgosios pertraukos, kai trečiąjį ketvirtį laimėjo 25:16 ir buvo priekyje 84:70.

Per tą kėlinį „Thunder“ komandai beveik visus taškus pelnė tik R. Westbrookas – gynėjas surinko net 13 iš visų 16.

Likę ekipos žaidėjai „iš žaidimo“ pataikė vos vieną metimą iš šešių ir septynis sykius suklydo, kai pats Westbrookas trečiajame ketvirtyje prarado tik vieną kamuolį.

Nuo suolo pakilęs D. Sabonis aikštėje praleido 13 minučių, pasižymėjo 5 taškais (1/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 3 naudingumo balus.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 40 (13 atk. kam., 10 rez. perd., 8 kld.), Victoras Oladipo 19, Andre Robersonas 12.

„Hornets“: Kemba Walkeris 29, Frankas Kaminsky 18, Michaelas Kiddas-Gilchristas 16, Jeremy Lambas 13.