„Warriors“ iškovojo aštuntąją pergalę paeiliui

Vis dar be Kevino Duranto žaidžianti Oklando „Golden State Warriors“ (60-14) iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės. Šį kartą Steve`o Kerro auklėtiniai išvykoje 113:106 (37:20, 23:32, 26:23, 27:31) įveikė Hjustono „Rockets“ (51-23) ekipą bei nutrauką pastarųjų keturių iš eilės laimėtų rungtynių seriją.

Uraganiškai susitikimą pradėję svečiai per pirmąjį ketvirtį pelnė 37 taškus bei įgijo net 17 taškų pranašumą (37:20). Pirmaujančių vaidmenyje „Warriors“ išbuvo visą dvikovą.

Stephenas Curry pataikė abu baudų metimus, o jo vedama ekipa likus žaisti 3 minutes pirmavo 8 taškų skirtumu. Kitoje atakoje dviem taškais atsakė Patrickas Beverley, įžaidėjas taip pat išprovokavo Draymondo Greeno pražangą puolime.

Dar labiau sumažinti deficitą galėjęs Jamesas Hardenas buvo netikslus iš po krepšio, o D. Greenas vėl atstatė 8 taškų „Warriors“ persvarą (107:99).

J. Hardenas prametė dar vieną metimą, o tolima S. Curry bomba išsprendė rungtynių likimą. Likus dviem minutėm iki susitikimo pabaigos sirgaliai ėmė traukti išėjimo link.

Šiame susitikime J. Hardenas surinko 20-ąjį trigubą dublį šį sezoną, tačiau „Rockets“ tragiškai atakavo iš toli. Įprastai puikiai pataikantys Mike`o D`Antoni auklėtiniai šiąnakt pataikė tik 5 tritaškius iš 31.

„Warriors“ strategas S. Kerras pasiekė 200-ąją karjeros pergalę. Jis tapo rekordininku, šiam skaičiui pergalių pasiekti prireikė tik 238 rungtynių. Ankstesnis rekordas priklausė Philui Jacksonui, kuris 200 pergalių pasiekė per pirmuosius 270 mačų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 24 (11 atk. kam., 13 rez. perd., 1/9 trit.), Clintas Capela 21 (9/10 dvit.), Lou Williamsas 17, Trevoras Ariza 13 (6 per. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 25 (5/12 trit.), Draymondas Greenas 19 (9 atk. kam., 3 per. kam.), Andre Iguodala 12 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).