M. Kuzminskas prarado vietą starto penkete, bet „Knicks“ laimėjo

Į aikštę grįžęs Carmelo Anthony atsiėmė iš Mindaugo Kuzminsko vietą starto penkete ir padėjo Niujorko „Knicks“ (28-46) komandai nutraukti penkių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Niujorko klubas namie 109:95 (34:36, 30:23, 25:15, 20:21) nugalėjo Detroito „Pistons“, kuriai tai buvo ketvirtoji iš eilės nesėkmė.

C. Anthony grįžo į aikštę po dvejų dėl kelio skausmų praleistų rungtynių, todėl Kuzminskas mačą vėl pradėjo nuo atsarginių suolo. Jis per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Knicks“ pirmoje mačo dalyje pataikė net 60 proc. metimų, tačiau pergalę jiems nukalė gynyba. Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 15:0 ir įgijo triuškinamą persvarą – 79:59. Pirmuosius taškus kėlinyje „Pistons“ pelnė sužaidus daugiau nei 7 minutes.

Ši nesėkmė dar labiau apsunkino „Pistons“ viltis pasiekti atkrintamąsias varžybas. Nuo aštuntąją Rytų konferencijos vietą užimančios Majamio „Heat“ jie atsilieka viena pergale, tačiau žaidė rungtynėmis daugiau.

Tuo metu „Knicks“ teoriškai dar išsaugojo viltį pavyti atkrintamųjų traukinį, tačiau praktiškai jos galimybės beveik lygios nuliui. Nuo „Heat“ Niujorko krepšininkai atsilieka 7 laimėjimais, o lieka sužaisti 8 rungtynes.

Abi šios komandos su „Heat“ ir žais savo artimiausius mačus – „Pistons“ jau artėjančią naktį, o „Knicks“ – naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį.

„Knicks“: Derrickas Rose`as 27, Kristapas Porzingis 25 (8 atk. kam.), Carmelo Anthony 21, Willie Hernangomezas 15.

„Pistons“: Marcusas Morrisas 20, Ishas Smithas 15, Kentaviousas Caldwellas-Pope`as ir Tobiasas Harrisas po 12, Andre Drummondas 10 (15 atk. kam.).