„Žalgirio“ krepšininkai iškovojo pergalę Tel Avive

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 28-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ svečiuose 93:77 (17:14, 27:19, 27:25, 22:19) įveikė Tel Avivo „Maccabi Fox“ (Izraelis) ekipą, tačiau prarado galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.

Euroleague nuotr.

Po 10 žaidimo minučių kauniečiai pirmavo 17:14. Įpusėjus antrajam kėliniui, aikštės šeimininkai buvo priekyje 29:26, bet Lietuvos čempionai laimėjo atkarpą 16:2 ir 19-ąją min. įgijo 11 taškų pranašumą 42:31, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 44:33. Po trijų ketvirčių žalgiriečių pranašumas siekė 13 taškų (71:58). 37-ąją min. „Maccabi Fox“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki keturių taškų (75:79), bet kauniečiai susitikimo pabaigoje spurtavo ir šventė pergalę 93:77.

„Žalgiriui“ Edgaras Ulanovas pelnė 20 taškų, Kevinas Pangosas – 15, Antanas Kavaliauskas – 14, Paulius Jankūnas – 12, Brockas Motumas – 10, Artūras Milaknis – 6, Renaldas Seibutis – 5, Lukas Lekavičius ir Leo Westermannas – po 4, Isaiah Hartensteinas.

„Maccabi Fox“ ekipoje 16 taškų surinko Victoras Ruddas, 11 – Sylvenas Landesbergas, po 10 –Diamonas Simpsonas ir Devinas Smithas.

Pirmajame rate kauniečiai pralaimėjo Tel Avivo klubui 74:87.

„Žalgiris“ (13 pergalių/15 pralaimėjimų) turnyro lentelėje užima dešimtąją vietą, „Maccabi Fox“ (10/18) ekipa – 13-ąją.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 31 dieną namuose su Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) krepšininkais.

Šio sezono Eurolygoje dalyvauja 16 klubų. Į atkrintamąsias varžybas pateks aštuonios geriausios komandos.