Dviratininkas A. Kruopis paskutiniame etape Turkijoje – ketvirtas

Lietuvos dviratininkas Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) Turkijoje vykusių 49-ųjų daugiadienių lenktynių „Presidential Cycling Tour of Turkey“ paskutiniame, aštuntajame, etape sekmadienį finišavo ketvirtas.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Nugalėjo vokietis Marcelis Kittelis („Argos-Shimano“). Jis 121 km nuvažiavo per 2 val. 43min. 45 sek. ir iškovojo trečiąją pergalę šiose lenktynėse. Antrąją vietą po finišo sprinto užėmė italas Andrea Guardini („Astana“), o trečiąją – britas Andrew Fenn („Omega Pharma-Quick Step“).

Ignatas Konovalovas („MTN-Qhubeka“) finišavo 66-as, o Tomas Vaitkus („Orica-GreenEdge“) – 72-as.

Lenktynių nugalėtoju tapo turkas Mustafa Sayaras („Torku Sekerspor“).

I. Konovalovas (+38.01) užėmė 81-ąją, T. Vaitkus (+47.15) – 106-ąją, o A. Kruopis (+50.19) – 121-ąją vietas.

Iš 186 startavusių dviratininkų klasifikuoti 175.

A. Kruopis laimėjo antrąjį šių lenktynių etapą.