D. Motiejūnas leido trumpai atsikvėpti įspūdingai rungtyniavusiam D. Cousinsui

Donatas Motiejūnas rungtyniavo epizodiškai, tačiau jo trumpi pasirodymai aikštelėje leido išsaugoti jėgas fenomenaliai rungtyniavusiam DeMarcusui Cousinsui.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Cousinso vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa (30–41) namuose 95:82 (21:23, 13:18, 32:13, 29:28) pranoko Memfio „Grizzlies“ (40–31) komandą.

Motiejūnas ant parketo praleido 5 minutes, per kurias prametė vienintelį mestą dvitaškį.

Į pergalę Alvino Gentry kariauną vedęs D. Cousinsas pataikydamas 5 tritaškius iš 9 pagerino karjeros rekordą, surinko net 41 tašką bei atkovojo 17 atšokusių kamuolių.

„Smagu pagaliau sulaužyti tą sieną ir ištrūkti iš kriauklės. Čia atvykus, nuo pat pirmos dienos man kartojama, jog būti savimi bei žaisti agresyviai. Manau, jog šiandien man pavyko tai padaryti“, – sakė D. Cousinsas.

Per pirmuosius du kėlinius vos 34 taškus surinkusi bei 36:46 iškart po ilgosios pertraukos atsilikinėjusi Naujojo Orleano komanda pamatus pergalei padėjo įspūdingu spurtu trečiajame ketvirtyje.

Šeimininkai be atsako pelnė net 21 tašką bei patys įgijo dviženklę persvarą 57:46. Svečiai iš Memfio po tokio smūgio atsitiesti nebegalėjo, todėl užtikrintai likusią mačo dalį sužaidę „Pelicans“ šventė pergalę.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 41 (17 atk. kam.), Anthony Davisas 19 (13 atk. kam.), Jrue Holiday 11.

„Grizzlies“: Mike`as Conley 16, Troy Danielsas ir JaMychalas Greenas po 12, Marcas Gasolis ir Andrew Harrisonas po 10.