Bėgikė N. Piliušina Europos čempionate iškopė į finalą

Helsinkyje (Suomija) vykstančio 21-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 800 m barjerinio bėgimo varžybų pirmajame pusfinalio bėgime ketvirtadienį Lietuvos atstovė Natalija Piliušina finišavo trečia ir pelnė kelialapį į finalą.

DELFI nuotr.

21-erių metų bėgikė distanciją įveikė per 2 min. 2,12 sek. ir pagerino asmeninį rekordą.

Tarp 18 pusfinalio dalyvių lietuvės rezultatas buvo šeštas.

23-ejų metų Eglė Balčiūnaitė antrajame pusfinalio bėgime finišavo penkta (2 min. 5,21 sek.), o bendrojoje įskaitoje liko 14-a ir į finalą nepateko.

Penktadienį vyksiančiame finale kovos aštuonios sportininkės.