captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pusė Lietuvos kovotojų Vilniuje prasiveržė pro „K-1 World GP“ atrankos rėtį

Trys Lietuvos mišrių kovos menų atstovai įkėlė koją tarp K-1 organizacijos elito. Šeštadienį Vilniuje „K-1 World GP“ atrankos turnyre prasibrauti į finalą mėgino dvigubai daugiau lietuvių, stojusių prieš varžovus iš Olandijos, Rumunijos, Belgijos, Lenkijos ir Baltarusijos.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Trys Lietuvos mišrių kovos menų atstovai įkėlė koją tarp K-1 organizacijos elito. Šeštadienį Vilniuje „K-1 World GP“ atrankos turnyre prasibrauti į finalą mėgino dvigubai daugiau lietuvių, stojusių prieš varžovus iš Olandijos, Rumunijos, Belgijos, Lenkijos ir Baltarusijos.

Svorio kategorijos iki 70 kg. atrankos varžybose sėkmė iš lietuvių lydėjo vienintelį Tadą Jonkų, tuo tarpu tiek Vaidas Valančius, tiek Valdemaras Kulda pasirodymą baigė pasliki po nokautų.

Sunkiasvoriams (per 93 kg.) sekėsi labiau: Mantas Rimdeika, Martynas Knyzelis bei Mindaugas Sakalauskas susidorojo su savo varžovais.

Pergalės lietuviams atnešė kelialapius į „K-1 World GP“ finalą, kuriame kiekvienoje svorio kategorijoje kovos 16-a atletų iš viso pasaulio. Pusė jų pateks į superfinalą.

Kitose vakaro dvikovose „Siemens arenoje“ pergales šventė Matas Stebuliauskas, Ignas Barysas ir Tomas Pakutinskas.

Turnyrą vainikavo dvikova dėl KOK čempiono diržo (iki 77 kg.) tarp lenko Deniso Makovskio ir kovinio sporto žvaigždės iš Ukrainos Arturo Kyšenkos, kuris turi kontraktą su Lietuvos bušido federacija (LBF). Pastarajam įdėti didelių pastangų neprireikė, kadangi jau pirmame raunde jo oponentas patyrė traumą, ir kovą teko nutraukti, nugalėtoju paskelbiant A. Kyšenką.

„K-1 World GP“ atrankos turnyro Vilniuje rezultatai

Atrankinė kova. -70 kg. Valdemaras Kulda (Lietuva) – Eyevanas Danenbergas (Olandija). Pergalė nokautu trečiame raunde.

Super kova. -64 kg. Deividas Danyla (Lietuva) – Maximas Railenas (Moldova). Lygiosios teisėjų sprendimu.

Atrankinė kova. -70 kg. Bogdanas Stanciu (Rumunija) – Tadas Jonkus (Lietuva). Pergalė nokautu pirmame raunde.

Atrankinė kova. +93 kg. Mantas Rimdeika (Lietuva) – Pavelas Beszterda (Lenkija). Pergalė nokautu pirmame raunde.

Atrankinė kova. -70 kg. Vaidas Valančius (Lietuva) – Vitalis Hurkou (Baltarusija). Pergalė nokautu antrame raunde.

Super kova. -85 kg. Matas Stebuliauskas (Lietuva) – Pierras Clasenas (Vokietija). Pergalė teisėjų sprendimu.

Super kova. -85 kg. Maksimas Nevolia (Lietuva) – Evaldas Gustys (Lietuva). Pergalė nokautu pirmame raunde (kova vyko pagal MMA taisykles).

Atrankinė kova. +93 kg. Michau Turynskis (Lenkija) – Mindaugas Sakalauskas (Lietuva). Pergalė teisėjų sprendimu.

Super kova. -67kg. Ignas Barysas (Lietuva) – Maxas Rollas (Vokietija). Pergalė teisėjų sprendimu.

Super kova. -85 kg. Tomas Pakutinskas (Lietuva) – Jurijus Višnevskis (Latvija). Pergalė po sprando laužimo veiksmo pirmame raunde (kova vyko pagal MMA taisykles)

Atrankinė kova. +93 kg. Martynas Knyzelis (Lietuva) – Brehtas Wallisas (Belgija). Pergalė teisėjų sprendimu po papildomo raundo.

Kova dėl KOK pasaulio čempiono diržo. -77 kg. Denisas Makovskis (Lenkija) – Arturas Kyšenka (Ukraina). Pergalė pirmame raunde po varžovo traumos.

paryškinti nugalėtojai

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...