„Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Manchester City“

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos penkerios 34-ojo turo rungtynės, po kurių kova dėl kito sezono Europinių turnyrų dar labiau paaštrėjo.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

„Manchester City“ futbolininkai namuose 2:1 (1:0) palaužė „West Ham United“ komandą ir su 71 tašku įsitvirtino antrojo čempionato vietoje.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Sergio Aguero (28 min.) ir Yaya Toure (83 min.), o „West Ham“ ekipoje paguodos įvartį paskutinę minutę įmušė Andy Carollas.

Labai svarbios dvikovos išvykoje nesugebėjo laimėti Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa, rezultatu 2:2 (1:1) baigusi mačą su iškritimo zonoje likusia „Wigan Athletic“.

Garethas Bale'as 9-ąją minutę išvedė „Spurs“ į priekį, tačiau jau 11-ąją min. Emmersonas Boyce'as rezultatą išlygino. Antrojo kėlinio pradžioje Callumas McManamanas (49 min.) pervėrė rezultatą „Wigan“ ekipos naudai.

Daug atakavusiems „Tottenham“ futbolininkams niekaip nesisekė išlyginti rezultato, tačiau 89-ąją min. baudos smūgio metu į savus vartus kamuolį nukreipė Emmersonas Boyce'as.

Teisėjas pridėjo 4 minutes ir paskutinėmis sekundėmis Danielis Defoe prie pat baudos aikštelės išprovokavo šeimininkų pražangą. Puikų baudos smūgį atliko G.Bale'as, tačiau vartininkas kamuolį atmušė. Šis nukrito po Tomo Huddlestone'o kojomis, tačiau ir šio futbolininko smūgį Joelis Roblesas atrėmė ir išplėšė komandai lygiąsias.

Svarbią pergalę po vienintelio Steveno Pienaaro įvarčio 16-ąją minutę iškovojo Liverpulio „Everton“, namuose 1:0 palaužę Londono „Fulham“.

Kiti rezultatai:

„Stoke City“ – „Norwich City“ 1:0

„Southampton“ – „West Bromwich Albion“ 0:3

Šeštadienį vakare 19 val. 30 min. dar rungtyniaus „Newcastle United“ ir „Liverpool“ ekipos.

Po šių rungtynių ekipos turnyro lentelėje rikiuojasi tokia tvarka: „Manchester United“ (84 tšk.), „Manchester City“ (71 tšk.), Londono „Arsenal“ (63), Londono „Chelsea“ (62), „Tottenham“ (62), „Everton“ (59).

Tačiau „Chelsea“ yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau (33 mačai), o „Everton“ - vieneriomis daugiau (35 mačai) nei kitos pirmojo šešeto komandos.