Dviratininkas A. Kruopis lenktynėse Belgijoje – 15-as

Penktadienį Belgijoje vykusiose 15-ose dviračių lenktynėse „Handzame Classic“ (UCI I kategorija) lietuvis Aidis Kruopis („Verandas Willems-Crelan“) užėmė 15-ą vietą ir pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.
Aidis Kruopis, LDSF nuotr.

Po finišo sprinto nugalėjo pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionas norvegas Kristofferis Halvorsenas („Joker Icopal“).

Jis 192,7 km nuvažiavo per 4 val. 15 min. 31 sek. (vidutinis greitis – 45,249 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2–51 vietas užėmusiems dviratininkams. A. Kruopio komandos draugas belgas Timothy Dupontas finišavo aštuntas.

Iš 171 startavusio dviratininko klasifikuoti 94.

30-metis A. Kruopis šį sezoną į Top-20 pateko trečią kartą.