M. Kuzminskas „Knicks“ nesėkmę prieš NBA autsaiderius stebėjo nuo suolo

Mindaugas Kuzminskas trenerio sprendimu nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o be puolėjo žaidusi Niujorko „Knicks“ (27-42) namuose 110:121 (33:28, 28:26, 26:38, 23:29) antrą kartą per pastarąsias 5 dienas turėjo pripažinti NBA autsaiderės Bruklino „Nets“ (13-54) pranašumą.

Tai buvo 13-asis mačas šį sezoną, kuriame M. Kuzminskas nepasirodė. Vidutiniškai po 13 minučių aikštėje praleidžiantis krepšininkas sužaidė 56 rungtynes iš 69.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Iki tol pataikę tik 2 tritaškius iš 16, „Nets“ smeigė 5 tolimus šūvius iš eilės ir kėlinį laimėjo 38:26 bei įgijo 5 taškų persvarą (92:87).

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė – „Nets“ visą laiką pirmavo, o po atkarpos 10:3 įgijo 14 taškų persvarą (113:99). Dviženklis skirtumas tarp ekipų išsilaikė iki paskutinių rungtynių sekundžių.

Niujorko komandoje karjeros mačą sužaidė Kyle`as O`Quinnas. Jis per 26 minutes pelnė 23 taškus (10/13 dvit., 3/3 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Manau, kad „Nets“ mus šiais metais pričiupo, – apie kitą Niujorko komandą sakė K. O`Quinnas. – Dėl to sunku. Pažiūrėjus į jų sudėtį atrodo, kad jie neturėtų kartu su mumis žaisti.“

Šį sezoną „Nets“ ir „Knicks“ tarpusavyje susitiko keturis kartus ir pasidalino po dvi pergales.

„Knicks“: Kyle`as O`Quinnas 23 (10/13 dvit., 8 atk. kam.), Derrickas Rose`as 22 (8/9 baudos), Carmelo Anthony 17 (0/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Lance`as Thomasas 15 (10 atk. kam.), Courtney Lee 13.

„Nets“: Brookas Lopezas 24 (8/13 dvit.), Rondae Hollisas-Jeffersonas 20 (10 atk. kam.), Jeremy Linas 15 (8 rez. perd.), Chrisas LeVertas 13 (7 atk. kam.).