Į aikštę grįžo K. Love`as, „Cavaliers“ į pergalę ištempė L. Jamesas

Klivlando „Cavaliers“ (45-22) sulaukė po traumos pasveikusio vieno savo lyderių Kevino Love`o, kuris padėjo ekipai namuose 91:83 (29:20, 15:22, 23:25, 24:16) įveikti Jutos „Jazz“ (43-26) krepšininkus.

Puolėjas pasirodė starto penkete ir per 20 minučių pelnė 10 taškų (5/6 dvit.) bei sugriebė 9 kamuolius. Jam buvo atlikta operacija, dėl kurios atletas nežaidė nuo vasario 12 dienos.

„Jaučiuosi gana gerai. Buvo planuojama, kad į aikštę sugrįšiu arba šiandien, arba savaitgalį. Visgi mačiau kaip progresuoju ir neturėjau abejonių“, – sakė K. Love`as.

Nors ir sulaukė gerų žinių dėl K. Love`o, „Cavaliers“ turėtų neraminti naujos žaidėjų traumos. Rungtynių negalėjo baigti trečiajame kėlinyje petį susižeidęs Imanas Shumpertas ir Kyrie Irvingas.

K. Irvingas pelnė 21 tašką, tačiau ketvirtajame kėlinyje negalėjo tęsti mačo dėl kelio skausmų. Prieš išeidamas iš aikštės jis dar šnektelėjo su LeBronu Jamesu. „Aš jo paklausiau: „Tu su tuo susitvarkysi?“. Jis atsakė teigiamai“, – apie pokalbį su komandos draugu pasakojo Irvingas.

L. Jamesui pavyko ištesėti savo pažadą. Jis iš žaidimo pataikė 13 metimų iš 20, surinko 33 taškus, sugriebė 10 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Likus žaisti tris minutes „Cavaliers“ turėjo tik 3 taškų persvarą, bet tuomet LeBronas pelnė du dvitaškius, tritaškį įmetė J. R. Smithas ir „Cavaliers“ šventė pergalę 91:83.

„Kyrie pažiūrėjo į mane ir pasakė, kad turbūt negalės baigti rungtynių. Kevino minutės aikštėje buvo apribotos, Shumpertas jau buvo palikęs aikštę, tad turėjau dažniau pats rinkti taškus“, – akcentavo L. Jamesas.

„Dėl tokių situacijų LeBronas yra toks, koks yra. Jis perėmė rungtynes į savo rankas ketvirtajame kėlinyje, kuomet mes buvome priartėję“, – apie svarbiausias mačo akimirkas sakė 13 taškų pelnęs Gordonas Haywardas.

Po mačo Irvingas atskleidė, kad kelio skausmai jį jau kankina dvi paras, tačiau jie paūmėjo po trečiojo kėlinio. Visgi jis nėra tikras, ar dėl to turės praleisti rungtynes. I. Shumpertas taip pat neturėtų ilgam iškristi iš rikiuotės.

Klivlando komandoje dėl traumų negalėjo rungtyniauti Kyle`as Korveris ir Derrickas Williamsas.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (11/15 dvit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyrie Irvingas 21, J. R. Smithas 12 (4/8 trit.), Kevinas Love`as 10 (9 atk. kam.).

„Jazz“: Rudy Gobertas 20 (10/13 dvit., 19 atk. kam.), Gordonas Haywardas 13, Joe Inglesas ir Joe Johnsonas po 12.