Dviratininkė I. Čilvinaitė lenktynėse Čekijoje nukrito į 13-ąją vietą

Čekijoje vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Gracia Orlova 2013“ antrajame etape – 13 km atskiro starto lenktynėse – penktadienį lietuvė Inga Čilvinaitė („Pasta Zara-Cogeas“) užėmė 16-ąją vietą.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Nugalėjo lyderė olandė Ellen van Dijk („Specialized-Lululemon“). Ji distanciją įveikė per 17 min. 32 sek.

I. Čilvinaitė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 18 sek.

Milda Jankauskaitė (Lietuvos rinktinė, +2.33) užėmė 63-iąją, Žavinta Titenytė (Lietuvos rinktinė, +3.00) – 87-ąją, Jurgita Kubiliūnaitė (Lietuvos rinktinė, +3.03) – 88-ąją, Edita Janeliūnaitė („Pasta Zara-Cogeas“, +3.32) – 112-ąją, Kristina Norvaišaitė (Lietuvos rinktinė, +3.37) – 118-ąją, o Agnė Šilinytė („Pasta Zara-Cogeas“, +3.40) – 122-ąją vietas. Eglė Poškaitė (Lietuvos rinktinė) viršijo laiko limitą.

I. Čilvinaitė bendrojoje įskaitoje iš aštuntosios vietos nukrito į 13-ąją. Ji nuo lyderės E. van Dijk atsilieka 1 min. 34 sek.

M. Jankauskaitė (+3.41) užima 82-ąją, E. Janeliūnaitė (+4.03) – 89-ąją, A. Šilinytė (+4.13) – 95-ąją, Ž. Titenytė (+18.26) – 116-ąją, K. Norvaišaitė (+24.39) – 130-ąją vietas, o J. Kubiliūnaitė (+26.00) yra paskutinė, 136-a.