M. Kuzminskas sėkmingai išnaudojo savo minutes Detroite

Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo nedaug, bet produktyviai. Tačiau jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ (26–40) komanda patyrė sutriuškinimą.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Jeffo Hornaceko auklėtiniai svečiuose 92:112 (23:35, 30:31, 28:23, 11:23) nesugebėjo mesti iššūkio Detroito „Pistons“ (33-33) krepšininkams.

Nuo atkrintamųjų varžybų traukinio tolstanti Niujorko komanda pralaimėjo ketvirtą kartą per pastaruosius penkis mačus.

Kuzminskas per 7 minutes į varžovų krepšį įmetė 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 2/2 baudos), sugriebė atšokusį kamuolį, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

23 iš 28 savo taškų per pirmąją mačo pusę pelniusio Tobiaso Harriso vedami šeimininkai jau pirmosiomis minutėmis spurtavo 12:0 ir atitrūko 21:9. Dar nesibaigus pirmajam ketvirčiui „Pistons“ jau pirmavo net 35:17.

Detroito klubas dominavo iki ilgosios pertraukos, o trečiajame kėlinyje atsitiesę svečiai sugebėjo prisivyti 78:81. Visgi Stano Van Gundy kariauna lemiamo ketvirčio pradžioje atstatė dviženklę persvarą 91:81.

Paskutiniosiomis mačo minutėmis „Knicks“ šansų jau nebeturėjo. 13:4 lemiamu metu spurtavę „Pistons“ pabėgo 108:89, o nuskambėjus finalinei sirenai šventė pelnytą pergalę.

„Pistons“: Tobiasas Harrisas 28, Andre Drummondas 24 (15 atk. kam.), Reggie Jacksonas 19 (8 rez. perd.).

„Knicks“: Kristapas Porzingis 18, Willy Hernangomezas 14 (9 atk. kam.), Carmelo Anthony ir Courtney Lee po 13.